Sok z Żuka powraca po 36 latach. Mamy zwiastun kontynuacji

Sok z Żuka 2 na zwiastunie. Jest klimat | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Sok z Żuka 2 doczekał się w końcu pierwszego oficjalnego zwiastuna. W filmie w reżyserii Tima Burtona zobaczymy wiele znanych gwiazd.

Sok z Żuka to chyba jeden z tych filmów, na których kontynuację nawet nie liczyliśmy. Timowi Burtonowi jednak udało się doprowadzić do jej powstania, a teraz dostaliśmy pierwszy zwiastun!

Sok z Żuka 2 na zwiastunie z datą premiery

To niewiarygodne, że minęło już aż 36 lat od powstania pierwszej części, która dziś jest jednym z najbardziej uwielbianych filmów w dorobku cenionego reżysera. W latach 80. gdy miał swoją premierę, oferował w zasadzie wszystko: dziwaczną i wyjątkową fabułę, absurdalne efekty specjalne, iście gwiazdorską obsadę (choć Winona Ryder nie było wówczas tak znana) i potężny klimat. Czy na to samo powinniśmy liczyć w “dwójce”?

Mam nadzieję, że tak. Jak na razie dostaliśmy zwiastun Soku z Żuka 2, ale jest on dość mało… konkretny. Ot, to bardziej taki teaser stanowiący pierwszą konkretną zapowiedź filmu. Widzimy jednak na nim zarówno weteranów (Michael Keaton, Winona Ryder), jak i młode gwiazdy (Jenna Ortega). Poza tym jest klimatycznie, co tu dużo mówić.

Film oryginalnie nazywać się będzie “Beetlejuice Beetlejuice” (czy to sugeruje powstanie też trzeciej części?), a my na razie nie znamy polskiego, oficjalnego tłumaczenia. Spodziewam się jednak czegoś w stylu “Sok z Żuka 2”, także dlatego w ten sposób tak nazywam film.

Sok z Żuka 2 zadebiutuje w kinach już 6 września 2024 roku. Czekacie?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie