Skyrim 2 powstanie? Bethesda jasno odpowiada

Fani chcieliby zobaczyć drugą część The Elder Scrolls V: Skyrim. Producent rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Pete Hines w wywiadzie udzielonym dziennikowi Telegraph powiedział, że Bethesda nie planuje w tej chwili wydanie Skyrim 2. Model biznesowy firmy nie zakłada przygotowywania kontynuacja co 2-3 lata. Bardziej niż skala przedsięwzięcia, czyli wydawanie gier z dużą częstotliwością, firma woli skupiać się na ich wysokiej jakości.

Wielu producentów wydałoby Skyrim 2 po dwóch lub trzech latach od premiery pierwszej części. My tego tak nie widzimy. Nie jesteśmy takim producentem, który na przykład planuje 25 tytułów na rok 2015. Robimy mniejsze rzeczy, w mniejszej skali, ale za to o wysokiej jakości. Chcemy mieć pewność, że wszystko co zrobiliśmy jest dobrze zaprojektowane – podkreśla Hines.


Wygląda więc na to, że w najbliższym czasie nie zobaczymy The Elder Scrolls V: Skyrim 2. Bethesda kończy właśnie prace nad Falloutem 4, który ma zostać wydany w tym roku. Biorąc pod uwagę ich tempo prac, Skyrim 2 ukaże się pewnie nie prędzej jak w 2018 roku. O ile w ogóle będzie to Skyrim 2, a nie inna produkcja z serii The Elder Scrolls.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

73 Shares
Share73
+1
Tweet