Serial Wiedźmin od Netflix. Jest oficjalny komunikat o zakończeniu zdjęć

Ekipa odpowiedzialna za kręcenie zdjęć do oczekiwanego serialu Wiedźmin zakończyła swoją pracę. Czekamy więc na pierwszy zwiastun!

Choć już wcześniej pojawiały się głosy o zakończeniu kręcenia zdjęć do serialu Wiedźmin, nie ma to jak usłyszeć dobre wieści od osoby, która nadzoruje cały projekt. Tą osoba jest Lauren S. Hissrich, showrunnera serialu, która wrzuciła na Instagram wpis o następującej treści: Zakończyliśmy wreszcie zdjęcia do pierwszego sezonu! Jestem taka podekscytowana, dumna, a zarazem zmęczona.

Serial Wiedźmin od Netflix – czekamy na zwiastun

Zakończenie prac na planie nie oznacza oczywiście tego, że producent może zgasić światło i iść do domu. Teraz pora na etap postprodukcji, który powinien nadać całości oczekiwany kształt. Niedawno mogliśmy zobaczyć nieoficjalne fotki prezentują rycerzy Nilfgaardu, które wywołały wielkie poruszenie i mieszane odczucia co do jakości serialu Wiedźmin. Wierzymy jednak, że wyrwane z kontekstu kilka fotek o niczym nie świadczy, a nawet najlepsze filmy potrafią wyglądać nieciekawie podczas kręcenia zdjęć. Z wszelkimi ocenami należy się zatem wstrzymać choćby do czasu pierwszego oficjalnego zwiastuna serialu Wiedźmin. Oby przyszedł do nas jak najszybciej.

Serial Wiedźmin od Netflix

Premierę serialu Wiedźmin zaplanowano na końcówkę 2019 roku, lecz oficjalna data emisji nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.