Serial Wiedźmin - mężczyzna w zbroi i białych włosach spogląda w bok
0 komentarzy

Netflix zdradza początek drugiego sezonu Wiedźmina

Serial Wiedźmin nabiera rozpędu. Lauren Hissrich showrunnerka netflixowych przygód Geralta, opowiedziała o premierowym odcinku drugiego sezonu.

W ostatnich latach marka Wiedźmina naprawdę się rozwinęła. Powstały gry, kolorowanki dla dorosłych, seriale, animacje i wiele więcej. Po pierwszym sezonie serialu na Netflixie (który przez wielu jest uważany za udany), fani nie mogli doczekać się kontynuacji. Niedawno ogłoszona data premiery, czyli 17 grudnia 2021 roku na pewno ucieszyła czekających widzów.

Serial Wiedźmin od Netflixa. Oto początek drugiego sezonu

Dziś dowiedzieliśmy się, że pierwszy odcinek drugiej serii, będzie opowiadał historię znaną z opowiadania „Ziarno prawdy”. Interesujący jest fakt, że w historii pojawi się Ciri, choć oryginalnie bohaterka w utworze nie występuje.

Jest to świetny pomysł na rozpoczęcie drugiej serii, gdyż opowiada ona o rodzinie, ale także o tajemnicach międzyludzkich i potworach, które czasem w nas siedzą.

Lauren S. Hissrich. Źródło: Netflix Geeked

Wiemy na pewno, że Nivellena jednego z głównych bohaterów pierwszego odcinka drugiej serii Wiedźmina zagra Kristofer Hivju znany np. z serialu „Gry o Tron”. Ciekawie, jak wypadnie w tej roli.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się