Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin doczekał się nowych zbroi Nilfgaardu

Serial Wiedźmin nie cechował się zbyt estetycznym pancerzami żołnierzy z południa. Drugi sezon ma to naprawić.

Witcher cieszy się niesłabnącą popularnością, przyciągając do ekranów nawet osoby, które dotychczas nie miały styczności z książkami Andrzeja Sapkowskiego czy grami. Był jednak jeden element, na który widzowie niemiłosiernie narzekali. Mowa o zbrojach wojaków Nilfgaardu, które bardzo odstawały od ich wizerunku w produkcjach Cd Projekt Red. W reakcji na zmasowaną krytykę, zdecydowano się zmienić prezencje opancerzenie.

W internecie pojawiły się zdjęcia z planu, które pokazują czego możemy się spodziewać w tym aspekcie, w nowych odcinkach serialu. Za odmieniony projekt zbroi odpowiada Lucinda Wright, pracująca dotychczas m.in. przy takich produkcjach jak Jamestown czy Doror Who.

Fotki wykonane w Fountain Abbey, prezentują Cahira (granego przez Eamona Farrena) w zupełnie innym, masywniejszym pancerzu. Przy okazji możecie też rzucić okiem na czarodziejkę Fringillę Vigo, w którą wcieliła się Mimi Ndiweni.

Jak podobają się Wam zbroje żołdaków Emhyr’a var Emreis’a?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się