Serial Cleaners bohater art

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Serial Cleaner – sequel w produkcji, pokazano trailer z gameplayem

Konferencję Future Games Show, która odbyła się w ubiegły weekend, zwieńczyła zapowiedź Serial Cleaners – kontynuacji ekscentrycznej skradanki od polskiego studia Draw Distance.

Serial Cleaner to nietuzinkowa produkcja niezależna, w której głównym zadaniem gracza jest sprzątanie miejsc zbrodni. W pierwszej odsłonie lataliśmy z mopem i zbieraliśmy dowody i ciała; kto lubi takie klimaty, może być szczęśliwy na wieść, że w planach jest kontynuacja serii.

Druga odsłona gry ma nosić tytuł Serial Cleaners. W przeciwieństwie do oryginału, sequel zaoferuje rozgrywkę w trójwymiarze (choć widok w rzucie izometrycznym pozostaje bez zmian). Do najważniejszych innowacji należy także to, że zamiast jednej postaci gracze otrzymają aż czterech bohaterów. Każdego z nich będzie cechować inny styl i zestaw umiejętności.

Produkcja ma trafić na pecety, PS4, Switcha i Xboksa One już w 2021. Nie wyklucza się również debiutu SC na konsole następnej generacji. Zapowiedź gry twórcy wzbogacili krótkim trailerem. Pod koniec materiału widzimy bardzo krótki – trwający dosłownie parę sekund – fragment rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się