Sennheiser GSP 600 już w Polsce

Co potrafi sprzęt za ponad 1000 zł? Warto zwrócić uwagę nie tylko na jego dźwięk, ale i specjalny pałąk.

Nowy profesjonalny zestaw słuchawkowy dla graczy Sennheiser GSP 600 jest już dostępny w Polsce. Headset zawiera szereg ergonomicznych udoskonaleń, w tym zupełnie nowy kształt nauszników, ciekawie regulowany pałąk, umożliwiający dostosowanie siły nacisku i zaawansowany system metalowych zawiasów, umożliwiający większą swobodę ruchów.

Zastosowany w GSP 600 autorski system głośników Sennheisera z ulepszonymi aluminiowymi cewkami zapewnia wysoką jakość dźwięku z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia podczas grania czy oglądania filmów. Jednocześnie ciepły głęboki bas nie dominuje nad dobrze wyważonymi średnimi i bardzo szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Taki balans zapewnia dokładność i realizm, dzięki czemu gracz jest w stanie usłyszeć każdy szczegół akcji i szybciej reagować podczas grania.

Dodatkowym atutem słuchawek jest zaawansowany mikrofon z profesjonalną technologią eliminacji szumów, która zapewnia krystalicznie czystą komunikację w grach. Sterowanie dźwiękiem w grze jest szybkie i intuicyjne: mikrofon można szybko wyciszyć, podnosząc ramię wysięgnika, a głośność jest regulowana za pomocą wygodnego pokrętła na słuchawce.

Słuchawki zostały wyposażone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia swobodę ruchów i zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Ten mechanizm pozwala także na idealne dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowników, Sennheiser wprowadził funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 idealnie leżą i nie uciskają.

Sennheiser GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać również do grania na urządzeniach mobilnych.

Słuchawki GSP 600 są dostępne w cenie 1049 zł.

Źródło: Sennheiser

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.