Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

SEGA rozdaje gry! Świętujemy 60-cio lecie producenta

SEGA obchodzi swoje okrągłe, sześćdziesiąte urodziny. Firma rozdaje cztery gry przygotowane specjalnie na tę okazję.

Chyba wszyscy lubimy dostawać prezenty. Cieszy to jeszcze bardziej, jeśli mowa o darmowych grach wideo od dużych wydawców.

SEGA obchodzi swoje 60-cio lecie i z tej okazji rozdaje kilka produkcji, z czego większość została przygotowana z myślą o tej właśnie okazji.

Szczególną uwagę przykuwa Golden Axed, które jest prototypem niewydanej wcześniej gry – duchowego spadkobiercy kultowego Golden Axe.

Wszystkie powyższe tytuły będą dostępne do odebrania do 18 października.

SEGA pierwotnie wchodziła w skład Standard Games, które powstało w 1940 roku. Firma zajmowała się produkcją maszyn na żetony i z czasem rozpadła się na dwa przedsiębiorstwa. Jednym z nich był właśnie obchodzący teraz urodziny producent.

Korporacja może pochwalić się bardzo bogatą historią i w świadomości graczy jest jednym z najbardziej kultowych przedstawicieli branży. SEGA funkcjonuje teraz głównie jako wydawca i stoi za takimi produkcjami jak Alien Isolation, seriami Yakuza i Total War, a także oczywiście Sonic The Hedgehog.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się