Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sam & Max Remastered – twórcy odświeżają kolejny sezon

Twórcy Sam & Max Remastered ogłosili, że pracują nad odnowieniem drugiego sezonu. Los kolejnych gier zależy od sprzedaży Save the World.

Na początku grudnia pojawił się remaster pierwszego sezonu Sam & Max. Gra zebrała naprawdę przyzwoite oceny, choć graczom nie spodobało się ocenzurowanie części kontrowersyjnych żartów.

Niemniej aspekt techniczny projektu został bardzo doceniony. Twórcy dopracowali grafikę, podmienili niektóre modele, a do tego usprawnili rozgrywkę i narrację. Można śmiało stwierdzić, że remaster idealnie spełniał swoje założenia.

Do tej pory nie wiadomo jednak było, czy podobnego odświeżenia doczekają się kolejne sezony. Okazuje się, że twórcy rozpoczęli prace nad odnawianiem drugiego sezonu jeszcze przed premierą Save The World Remastered.

Zaczęliśmy pracować nad odświeżeniem drugiego sezonu, zanim remaster Save The World pojawił sie na rynku! Niespodzianka! Sprzedaż Save The World pozwoli nam określić zakres remasterów sezonu drugiego i trzeciego.

– komentują Skunkape Games na Reddit

Wciąż nie otrzymaliśmy nawet przybliżonej daty premiery, ale jest to zrozumiałe. Twórcy muszą poczekać i sprawdzić, czy sprzedaż remastera spełni oczekiwania deweloperów.

Na ten moment powstanie remasterów kolejnych sezonów zdaje się być niemal pewne. Większość grających jest zadowolona z jakości odświeżenia, co zdecydowanie napawa optymizmem. Zobaczymy, czy doczekamy się odnowienia wszystkich sezonów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się