Rockstar zaprasza na Halloween do Red Dead Online

Z okazji Halloween, w sieciowym trybie Red Dead Redemption 2 pojawiły się nocne łowy.

Red Dead Online pojawiły się nocne łowy i jak czytamy na stronie Rockstar, to nowy, dostępny przez ograniczony czas tryb konfrontacji, w którym nieludzko szybcy, wytrzymali i silni nocni łowcy mierzą się ze śmiertelnikami w roli myśliwych. Moce nocnych łowców powiązane są jednak z rozsianymi po okolicy maskami czaszek. Im więcej masek zdobędą myśliwi, tym słabsi będą łowcy, a tym mocniejsza broń myśliwych.

Zadanie drużyn jest proste – myśliwi muszą zbierać maski i ostatecznie zabić wszystkich nocnych łowców, a łowcy muszą zlikwidować wszystkich myśliwych lub przetrwać do końca czasu.

Nocne łowy zostały udostępnione w Red Dead Online z okazji Halloween i będą trwały do 12 listopada. Rockstar zachęca do zabawy już teraz – do 3 listopada w omawianym trybie można otrzymać 3x więcej złota i 2x więcej RDO$.

To jednak nie koniec atrakcji w Red Dead Online. W grze pojawił się nowy legendarny przestępca – Tobin Winfield to były burmistrz, który za swojej kadencji latami defraudował publiczne pieniądze. W związku z tym poszukiwany jest za kradzież i malwersacje. Ostatnio widziany w okolicy Thieves Landing.

Ponadto deweloper przygotował zniżkę 30% na tasakimaczetytomahawki i noże do rzucania, a kto jeszcze nie wcielił się w specjalistyczne role, jeśli zrobi to w tym tygodniu, otrzyma za darmo ekskluzywną maskę.

I jeszcze jedno – subskrybenci PlayStation Plus mają czas do 4 listopada na odebranie kamizelki Killiman w ekskluzywnej barwie, a gracze Red Dead Online, którzy powiążą swoje konta Social Club i Twitch Prime, dostaną za darmo licencję łowcy nagród i dodatkowe 10% zniżki do przecenionej i wymienionej powyżej broni białej.

Źródło: Rockstar, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: