Remastery BioShock i Bioshock 2 w świetnej cenie na Wyprzedaży Zimowej 2018 na GOG.com

Remastery BioShock i Bioshock 2 w świetnej cenie na Wyprzedaży Zimowej 2018 na GOG.com
Newsy PC

Remastery BioShock oraz BioShock 2 wolne od DRM. Czy byłbyś tak uprzejmy i złapał obie gry z rabatem 75% w ramach Wyprzedaży Zimowej 2018?

Największa tegoroczna wyprzedaż na GOG.COM nie zwalnia nawet na moment. Do katalogu platformy właśnie dołączyły legendarne strzelanki od 2K.

BioShock oraz BioShock 2 wynurzają się z głębin, kusząc tajemniczą i złowrogą atmosferą. Te kultowe strzelanki z niezwykle wciągającą fabułą oraz elementami RPG zostały zremasterowane i zawierają teraz tekstury oraz modele w wyższych rozdzielczościach, komentarze twórców i kilka innych dodatków, dzięki którym nie poddadzą się już upływowi czasu.

Obie gry są dostępne w ramach Wyprzedaży Zimowej 2018 z rabatem 75%. A skoro już jesteśmy przy temacie dużych oszczędności, to na wyprzedaży znajdziesz ponad 1900 gier, w tym Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (-20%), Frostpunk (-33%), Divinity: Original Sin II – Definitive Edition (-35%), Stellaris (-60%), BATTLETECH (-30%), Pillars of Eternity II: Deadfire (-34%).

Nie przegap codziennych okazji, dostępnych tylko przez 24 godziny. Wracaj na GOG.COM każdego dnia wyprzedaży po godz. 15:00, by sprawdzić jeszcze więcej rabatów.

Odblokuj darmowe gry, robiąc zakupy w trakcie wyprzedaży. Odbierz Fantasy General gratis przy pierwszym zakupie oraz kosmiczne EVERSPACE po wydaniu przynajmniej 55 zł.

Uwaga: na GOG.COM dostępne są obecnie zremasterowane wersje BioShock oraz BioShock 2. Oryginalne wersje obu gier zostaną udostępnione później, w formie darmowego dodatku.

Źródło: GOG.COM, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie