Nowy zwiastun Redfall sprawił, że czekam na grę dwa razy bardziej

Redfall - zrzut ekranu
Newsy PC Xbox Series

Arkane Studios udostępniło kolejny klimatyczny materiał z rozgrywki Redfall. Nowa gra twórców Dishonored i Prey zapowiada się naprawdę bardzo dobrze.

Zaprezentowany zwiastun ma przybliżać graczom założenia rozgrywki oraz historii gry. Na materiale widzimy przechadzkę po paru miejscówkach, starcia z hordami wampirów, dostępne w grze postacie, gadżety oraz możliwości wykorzystania arsenału bohaterów. Przy okazji możemy rzucić okiem na menu ekwipunku, które jasno sugeruje, że w tytule tym mogą pojawić się elementy looter-shootera.

Choć powyższy zwiastun nie pokazuje żadnej przełomowej nowości, a jedynie więcej tego, co widzieliśmy na poprzednich pokazach, trudno mi ukryć, że coraz bardziej czekam na nową grę Arkane. Nowy trailer utwierdza mnie w przekonaniu, że z tytułem tym zapoznam się już w dniu premiery. Arkane Studios jeszcze ani razu mnie nie zawiodło, a świetne Deathloop dodatkowo wzmocniło mój szacunek do tego zespołu.

Przy okazji przypominam, że z grą tą możecie zapoznać się w kooperacji, ale nie tylko. Niedawno potwierdzono, że nowa Redfall pozwoli na rozgrywkę w trybie jednoosobowym i twórcy postarali się, aby dawał on równie dużo frajdy, co strzelanie do wampirów ze znajomymi. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Redfall ukaże się na początku przyszłego roku. Gra trafi tylko i wyłącznie na PC oraz Xbox Series X i S, a dodatkowo będzie dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie