20 minut z Redfall na nowym materiale. To będzie spora gra

Redfall - grafika
Newsy PC Xbox Series

Arkane Studios podzieliło się nowiutkim materiałem prezentującym proces produkcji Redfall. Gra twórców Dishonored zapowiada się na tytuł na wiele godzin.

Mini-dokument Arkane nie skupia się na pokazie nowych fragmentów rozgrywki, a na zobrazowaniu wizji twórców oraz przedstawieniu kulisów prac nad grą. Deweloperzy opowiedzieli o świecie Redfall, wampirach, rozgrywce i ciekawostkach związanych z wyzwaniami czekającymi na graczy. Ujawniono też, że wampirza strzelanka jest największą grą, jaką przygotowało Arkane Studios.

W czerwcu ujrzeliśmy pierwszy dłuższy gameplay, który zdradził, czego należy spodziewać się po grze. Materiał skupił się na rozgrywce w trybie współpracy i pokazał zarówno wartką akcję, jak i powolne zwiedzanie klimatycznych miejscówek.

Choć Redfall może na pierwszy rzut oka przypominać kolejną kooperacyjną strzelankę pokroju Left 4 Dead, w praktyce nie utraci ona ducha Arkane i zaoferuje fanom studia znajome wrażenia z rozgrywki. Nie zabraknie również możliwości w pełni samotnej rozgrywki, która rzekomo nie rozczaruje miłośników grania solo.

Gra zadebiutuje w przyszłym roku i będzie dostępna tylko na Xbox Series X oraz S i PC. W chwili premiery trafi też do oferty usługi Xbox Game Pass.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie