Logo Red Dead Redemption 2

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RDR 2 za 124 zł na PS4 i Xbox One. Promocja Black Friday

RDR 2 to jedna z lepszych gier obecnej generacji i naprawdę warto zaliczyć ten tytuł. Teraz możemy go dostać w niezłej promocji na Black Friday.

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w naprawdę tani pudełkowy egzemplarz Red Dead Redemption 2 w wersji PS4 lub Xbox One, poniżej znajdziecie linki do promocji, w której wyrwiecie tytuł za jedyne 124 zł. Wysyłka gratis.

Red Dead Redemption 2

Ameryka, rok 1899. Polowanie stróżów prawa na ostatnie gangi przestępców wyznacza początek końca epoki Dzikiego Zachodu. Ci, którzy się nie poddadzą ani nie ulegną, zginą. Po nieudanym napadzie w miasteczku Blackwater Artur Morgan i gang Van der Linda są zmuszeni do ucieczki. Gdy agenci federalni i najlepsi w całym kraju łowcy nagród depczą im po piętach, członkowie gangu muszą przetrwać w surowym sercu Ameryki, robiąc to, co potrafią najlepiej — rabując, kradnąc i walcząc. Pogłębiające się wewnętrzne podziały grożą jednak rozpadem gangu. Artur wkrótce będzie musiał dokonać wyboru między własnymi ideałami a lojalnością wobec gangsterów, którzy go wychowali.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%