RDR-2

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

RDR 2 na PC oficjalnie! Data premiery i cios dla Steam

Rockstar przedstawia szczegóły na temat Red Dead Redemption 2 w wersji na komputery PC.

Rockstar ogłasza, że Red Dead Redemption 2 ukaże się na PC już 5 listopada, a gracze, którzy od 9 października zakupią ten tytuł przed premierą poprzez Rockstar Games Launcher, otrzymają specjalne premie.

Deweloper informuje również, że posiadacze PC otrzymają od razu dostęp Red Dead Online zawierającego wszystkie wprowadzone do tej pory ulepszenia i zawartość, w tym Profesje na pograniczu, czyli role łowcy nagród, kolekcjonera i handlarza, które gracze mogą rozwijać, i które pozwalają zdobywać wyjątkowe nagrody.

Z komunikatu Rockstar wynika ponadto, że Red Dead Redemption 2 na PC ominie w pierwszym miesiącu Steam, gdzie zadebiutuje dopiero w grudniu. Do tego czasu będzie dostępna jedynie poprzez Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store.

Ta jak można było się spodziewać, wersja gry na PC zaoferuje ulepszenia graficzne oraz techniczne. To jednak nie wszystko – dostaniemy również dodatkowe treści w kampanii fabularnej (bronie, kryjówki, misje ścigania gangów).

Rockstar obiecuje, że zdradzi więcej informacji o wersji RDR 2 na PC już wkrótce – 9 października. Dostaniemy wtedy pierwsze zrzuty ekranu, wymagania sprzętowe i inne informacje na temat gry.

Bonusy za pre-order RDR 2 na PC

Rockstar zdradził, co zyskamy kupując grę przed premierą:

Przedsprzedaż Red Dead Redemption 2 na PC za pośrednictwem Rockstar Games Launcher rusza 9 października o godzinie 11:00 AM ET (17:00 czasu polskiego) i potrwa do 22 października. Jeśli nabędziecie grę w tym okresie, otrzymacie za darmo dwie gry Rockstar Games na PC z poniższej listy:

 • Grand Theft Auto III
 • Grand Theft Auto: Vice City
 • Grand Theft Auto: San Andreas
 • Bully: Scholarship Edition
 • L.A. Noire: The Complete Edition
 • Max Payne 3: The Complete Edition

Zakup przed premierą za pośrednictwem Rockstar Games Launcher to także bezpłatne ulepszenia do wydań premium Red Dead Redemption 2, czyli Special Edition i Ultimate Edition, które dodatkowo będą tańsze o 20 $.

W skład premii za zakup przed premierą przez Rockstar Games Launcher wchodzą m.in.:

 • Niezbędnik bandyty w trybie fabularnym
 • Koń bojowy w trybie fabularnym
 • Mapa skarbów w trybie fabularnym
 • Gotówka w trybie fabularnym
 • 50 sztabek złota w Red Dead Online

Źródło: Rockstar, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%