Ratchet & Clank: Rift Apart - zrzut ekranu z gry na PS5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Premiera Ratchet & Clank: Rift Apart już wkrótce. Insomniac ogłasza sukces

Ratchet & Clank: Rift Apart wkrótce i bez zbędnych opóźnień trafi do graczy. Insomniac Games potwierdziło świetne wieści.

Fani serii Ratchet & Clank mogą szykować się na wielką premierę kontynuacji przygód rudego Lombaksa. Jeśli mieliście jeszcze jakiekolwiek obawy co do terminu premiery, możecie odrzucić je w zapomnienie.

Insomniac Games potwierdziło bardzo pozytywne wieści. Ratchet & Clank: Rift Apart zostało ozłocone. Oznacza to, że zakończono prace nad grą i tytuł ukaże się zgodnie z planem. Już 11 czerwca będzie nam dane sprawdzić next-genową przygodę na nowej generacji konsol Sony.

Przy okazji Insomniac udostępniło bardzo sympatyczny klip świętujący ukończenie prac. Nie mogło w nim zabraknąć nowej bohaterki – Rivet.

Niedawno w sieci pojawiły się pierwsze wrażenia z gry od przedstawicieli mediów gamingowych z całego świata. Większość z nich prezentuje bardzo pozytywny obraz nadchodzącej produkcji. Co więcej, wielu dziennikarzy pokusiło się o stwierdzenie, że Rift Apart to najładniejsza gra na PS5, a nawet najładniejsza produkcja w ogóle. Mocne słowa, ale wcale nie muszą być dalekie od prawdy.

W istocie, jeśli sprawdzimy materiały z rozgrywki w dobrej jakości, gra wygląda jak w pełni interaktywny, film animowany Pixara. Bardzo ładny film, warto nadmienić. Dodatkowo oko i nie tylko cieszą też funkcje PS5, które wykorzystano w tym tytule.

W tej chwili możemy już tylko czekać na nieodległą premierę. 11 czerwca sprawdzimy, czy Insomniac Games faktycznie sprostało oczekiwaniom graczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się