Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Railway Empire i artystyczna przygodówka za darmo w Epic Games Store

Autorzy Fortnite’a oferują od dziś kolejne darmoszki. Tym razem możemy wzbogacić swoją bibliotekę o Railway Empire i Where The Water Tastes Like Wine.

Tradycyjnie te dwa tytuły będą dostępne bez opłat wyłącznie przez siedem dni; w czwartek o 17:00 wrócą do starej ceny, a w sklepie Epików będzie rozdawane nietuzinkowe połączenie platformówki i gry przygodowej Stick It To The Man!

Kilka słów o tym, co może dostać się w nasze łapki w tym tygodniu. Railway Empire to strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w szefa firmy transportowej i budujemy kolejowe imperium. Planujemy trasy, kupujemy i modernizujemy pociągi i przewozimy ludzi i towary – to tylko część tego, co czeka nas w tej grze. Railway Empire przypiszecie do biblioteki pod tym adresem.

Fabuła Where The Water Tastes Like Wine koncentruje się na motywie wędrówki. Podróżujemy po Ameryce i słuchamy historii niezależnych bohaterów oraz sami opowiadamy je innym, by potem wróciły do nas w zmienionej formie. Tytuł ma miłą dla oka oprawę graficzną i klimatyczną ścieżkę dźwiękową. Zainteresowanych odsyłamy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się