Quantum Break nie ukaże się w bieżącym roku

Premiera rewelacyjnie zapowiadającego się tytułu została wyznaczona na 2015 rok.

Pozycja jest tytułem ekskluzywnym, w który będą mogli zagrać wyłącznie użytkownicy konsoli Xbox One.  Fabuła koncentruje się wokół badaczy, którzy w wyniku nieudanego eksperymentu zostali obdarzeni umiejętnością manipulowania czasem. Główni bohaterowie to: Paul Serene, Jack Joyce oraz Paul Serene.

Zadaniem naszych protagonistów będzie skoncentrowane wokół unormowania sytuacji we wszechświecie, gdzie zaczyna się w nim roić od różnego rodzaju zaburzeń i anomalii. Niezwykle ciekawie przedstawia się również mechanizm wchodzenia w skórę czarnego charakteru. Sterując którym będziemy podejmować decyzje dotyczące tego w jaki sposób uprzykrzyć życie naszemu zespołowi. Poniekąd więc od nas samych będzie zależeć z kim przyjdzie nam się zmierzyć w dalszych partiach gry.


Quantum Break zaliczymy do gatunku gier akcji. Biorąc pod uwagę fakt, iż studio Remedy Entertainment pracowało przy takich hitach jak Max Payne oraz Alan Wake, nie powinniśmy martwić się o jakość projektu.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

2 Shares
Share2
+1
Tweet