PUBG ponownie zaskoczy. Twórcy mają świetny pomysł na zróżnicowanie rozgrywki

Kolejne testy mapy o kryptonimie Savage dobiegają końca, a deweloperzy odpowiedzialni za PUBG zdradzają, jakie atrakcje czekają na graczy w przyszłości. Co powiecie o przeniesieniu walki pod ziemię?

Mapa o kryptonimie Savage to najmniejsza lokacja w Playerunknown’s Battlegrounds (obecnie testowana), lecz jak już wcześniej zaznaczano, będzie ona gęsta od atrakcji. Miejscówka znajdzie się na serwerach live dopiero za kilka miesięcy i przez ten czas będzie ciągle rozbudowywana. Pierwotne rozmiary zostają oczywiście bez zmian (4×4), lecz co powiecie na rozbudowę mapy w pionie?

PUBG – mapa Savage z systemem jaskiń

Poza udoskonalaniem i wprowadzaniem zmian mających wpływ na równowagę, deweloperzy planują również dodać nowe pojazdy, bronie oraz dodatkowe tereny. Dzisiaj skupimy się na tym ostatnim aspekcie.

Co myślicie o opuszczeniu samolotu i próbie wskoczenia w otwór w ziemi podobny do tego [ze zdjęcia powyżej]? Prowadzi on do obszaru, w którym możecie znaleźć broń i inne niezbędne rzeczy. Ciekawa przygoda, prawda? Właśnie o tym myślimy i pracujemy nad podziemnym systemem jaskiń z wieloma metodami ucieczki. Inspirację do tego miejsca znaleźliśmy w Tajlandii – czytamy na oficjalnym forum PUBG.

System jaskiń będzie częścią nowej mapy. Nadal jest z tym trochę pracy, ale deweloperzy już nie mogą się doczekać, aby dodać te zmiany do kolejnych testów. Zobaczcie jak to wygląda w tym momencie:

Plany na system jaskiń w PUBG na mapie o kryptonimie Savage.

Autoriksza Tuk Tuk kolejnym pojazdem w PUBG

Jednocześnie dostaliśmy małą zajawkę odnośnie kolejnego pojazdu, który może pojawić się w Playerunknown’s Battlegrounds. Wiemy, że chcielibyście zobaczyć w grze Tuk Tuk, też o tym myślimy – przyznają twórcy i raczej bez powodu by o tym nie wspominali.

Wkrótce mamy otrzymać konkrety odnośnie nowych broni oraz pojazdów w PUBG. Jak tylko deweloperzy pisną słówko, na pewno damy Wam znać!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.