Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

PUBG za darmo na Xbox One

Świetny prezent od twórców.

PUBG Corp. przygotowało darmowe granie w PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji na Xbox One. Akcja trwa od dziś i zakończy się 23 kwietnia rano. Tym samym gracze będą mogli uczestniczyć w darmowym weekendzie w PUBG.

PlayerUnknown’s Battlegrounds to obecnie jedna z najpopularniejszych gier sieciowych. Jeszcze w tym roku do PUBG ma trafić nowa trzecia mapa. Jest to jednak póki co plan dla posiadaczy PC.

Jeśli chodzi o nowości w grze, to warto wspomnieć, że deweloperzy odpowiedzialni za PUBG ogłosili nie tylko prace nad systemem jaskiń, które zobaczymy na nowej lokacji. Ekipa pracuje również nad nową funkcją do Playerunknown’s Battlegrounds, która w zasadzie powinna być w grze od czasu, gdy tylko pojawiła się druga mapa. Chodzi o możliwość wyboru mapy przed rozpoczęciem rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%