Chcesz sprawdzić funkcje DualSense bez PS5? Wystarczy aplikacja na smartfona i kontroler

Kontroler DualSense, który wibruje
Mobile PS5

Kontroler od PS5, DualSense, posiada wiele ciekawych funkcji. Teraz możecie je sprawdzić bez własnej konsoli – wystarczy aplikacja i sam pad.

Posiadacze iPadów i iPhone’ów mogą kupić za niecałe 9 złotych apkę PS5 Controller Trigger Test. Pozwoli Wam ona na dokładne sprawdzenie prawie wszystkich funkcji kontrolera DualSense z poziomu swojego smartfona. Oczywiście aby z niej skorzystać musicie mieć nie tylko smartfona, ale też sam kontroler.

W aplikacji możecie sprawdzić funkcje haptyczne, adaptacyjne triggery, podświetlenie i poziom naładowania baterii. Opcji jest cała masa i praktycznie każdą z nich możecie dowolnie dostosować. Twórcy aplikacji oddali w ręce użytkowników możliwość chociażby zwiększenia poziomu wibracji oraz oporu stawianego przez spusty kontrolera.

A po co to komu? Aplikacja może przydać się graczom, którzy chcą sprawdzić, jak wypada w akcji DualSense zanim kupią PS5. Dodatkowo skorzystają z niej osoby, które są po prostu zainteresowane nowymi technologiami w kontrolerze, ale niekoniecznie chcą kupować dla niego nową konsolę.

Czy jest to ciekawostka warta (zakładając, że macie już DualSense) prawie 9 złotych? To już musicie ocenić sami. Co prawda sprawdzenie funkcji kontrolera w aplikacji to nie to samo, co przetestowanie ich w grach na PS5, ale nadal da to pewien wgląd w to, jak działa urządzenie PlayStation.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie