PS4 z ekskluzywną zawartością w Crash Team Racing Nitro-Fueled

Użytkownicy PlayStation 4 otrzymają dodatkową retro-zawartość oraz ekskluzywne dodatki dla kupujących w przedsprzedaży.

Kiedy myśleliście, że wszystkie niespodzianki widzimy już tylko w lusterku wstecznym, ulubiony torbacz graczy nagle przeszedł na wyższy bieg, dając swoim fanom nawet więcej zawartości do ogrania w Crash Team Racing Nitro-Fueled! Activision, spółka zależna Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), ogłosiło dziś, że nowa gra będzie zawierać odnowioną zawartość z oryginalnego Crash Nitro Kart (CNK) w momencie premiery 21 czerwca 2019.

Bonusowe elementy z CNK, stworzone przez Beenox, zawierają w sobie wszystkie trzynaście tras z gry, które zaadaptowano tak, by dostosować je do standardu rozgrywki charakterystycznego dla klasycznego CTR. Dodatkowo w Crash Team Racing Nitro-Fueled znajdą się odnowione pojazdy, areny bitewne i tryby bitwy z CNK i będzie można się nimi cieszyć w pełnej chwale w jakości HD.

Od samego początku zaznaczaliśmy, że chcemy dać fanom dużo więcej w Crash Team Racing Nitro-Fueled” – powiedział Thomas Wilson, szef studio Beenox. – Jako fani, wiemy jak ważną role pełni Crash Nitro Kart w historii serii i w oczach społeczności, jesteśmy więc podekscytowani możliwością odtworzenia tras, pojazdów i nawet trybów bitewnych z tego tytułu, by zapewnić graczom ogromną przyjemność z rozgrywki w Crash Team Racing Nitro-Fueled.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście tej wiadomości, Sony ogłosiło dzisiaj dostępność ekskluzywnej zawartości Crash Team Racing Nitro-Fueled. W dniu premiery gracze korzystający z PlayStation 4 będą mogli przeżyć jeszcze raz lata 90-te z retro skórkami Crasha, Coco oraz Cortexa, ich retro kartami i retro trasą, która zostanie niedługo ogłoszona. Także w dniu premiery grający na PlayStation 4, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe, otrzymają ekskluzywny pakiet naklejek z motywami nawiązującymi do PlayStation, którymi będą mogli ozdobić swoje pojazdy w grze.

Fani, którzy chcą zacząć rozgrzewać swoje silniki, mogą już zamówić przedpremierowo zarówno Crash Team Racing Nitro-Fueled, jak i Crash Team Racing Nitro-Fueled – Nitros Oxide Edition.

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.