Nowa strona PlayStation pozwala zrobić miły prezent znajomym

PS-Store
Newsy PS4 PS5

Nie wiem jak Ty, ale ja czasem daję znajomym graczom na urodziny np. doładowania do PS Store. Głupio jednak podarować komuś… wydruk maila z kodem. I tutaj fajna pomoc, żeby zrobić to lepiej.

Firma Sony w końcu dała nam możliwość tworzenia spersonalizowanych kart podarunkowych PS Store. Na specjalnej stronie wybierasz grafikę (jest ciekawy wybór!), wpisujesz życzenia (super sprawa!) oraz zaznaczasz, jaką kwotę, w formie doładowania portfela, zawiera prezent. Tutaj niestety jedyny minus, ponieważ nie można wybrać kwoty w złotówkach. Ale… dając komuś stówkę możesz wpisać 20 funtów brytyjskich i sprawa załatwiona. Liczy się w końcu, na jaką kwotę jest zakupiony kod doładowania, a te możesz kupić gdzie chcesz. Choćby w promocji, o której poniżej.

Tanie doładowanie do PS Store – promocja

A więc po kolei, jak zabrać się za zrobienie komuś prezentu w postaci doładowania PlayStation Store i przy okazji wydać mniej niż się komuś ofiaruje. Możesz przecież kupić kartę 200PLN za 168 zł, lub 100PLN wydając 84 zł.

Polecam zakupy tańszych kart doładowujących portfel w Instant Gaming. To sprawdzony sklep, z którego korzystam od wielu lat. Nigdy mnie nie zawiódł.

PS-Store-doladowania

W Instant Gaming dostępne są np. następujące promocje:

Po zakupie karty otrzymasz kod, którym możesz sam zasilić swój portfel w PlayStation Store, albo właśnie zrobić komuś prezent korzystając ze wspomnianej strony.

Jak zrobić własną kartę podarunkową z życzeniami?

Skoro kod już kupiony, należy przejść na stronę https://gifting.playstation.com/ i tam stworzyć spersonalizowaną kartę. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wybieraj spośród wielu wzorów, dodaj wiadomość i otrzymaj spersonalizowaną kartę podarunkową w formacie PDF do wydrukowania lub kupon cyfrowy do podzielenia się z odbiorcą prezentu!

Wśród grafik znajdziesz naprawdę fajne wzory. I choć nie jest ich przesadnie dużo, na pewno coś wybierzesz. Ja już wybrałem 🙂

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie