Nowa strona PlayStation pozwala zrobić miły prezent znajomym

PS Store - doładowanie o wartości 140 zł za 128,37 zł
Newsy PS4 PS5

Nie wiem jak Ty, ale ja czasem daję znajomym graczom na urodziny np. doładowania do PS Store. Głupio jednak podarować komuś… wydruk maila z kodem. I tutaj fajna pomoc, żeby zrobić to lepiej.

Firma Sony w końcu dała nam możliwość tworzenia spersonalizowanych kart podarunkowych PS Store. Na specjalnej stronie wybierasz grafikę (jest ciekawy wybór!), wpisujesz życzenia (super sprawa!) oraz zaznaczasz, jaką kwotę, w formie doładowania portfela, zawiera prezent. Tutaj niestety jedyny minus, ponieważ nie można wybrać kwoty w złotówkach. Ale… dając komuś stówkę możesz wpisać 20 funtów brytyjskich i sprawa załatwiona. Liczy się w końcu, na jaką kwotę jest zakupiony kod doładowania, a te możesz kupić gdzie chcesz. Choćby w promocji, o której poniżej.

Tanie doładowanie do PS Store – promocja

A więc po kolei, jak zabrać się za zrobienie komuś prezentu w postaci doładowania PlayStation Store i przy okazji wydać mniej niż się komuś ofiaruje. Możesz przecież kupić kartę 200PLN za 168 zł, lub 100PLN wydając 84 zł.

Polecam zakupy tańszych kart doładowujących portfel w Instant Gaming. To sprawdzony sklep, z którego korzystam od wielu lat. Nigdy mnie nie zawiódł.

PS-Store-doladowania

W Instant Gaming dostępne są np. następujące promocje:

Po zakupie karty otrzymasz kod, którym możesz sam zasilić swój portfel w PlayStation Store, albo właśnie zrobić komuś prezent korzystając ze wspomnianej strony.

Jak zrobić własną kartę podarunkową z życzeniami?

Skoro kod już kupiony, należy przejść na stronę https://gifting.playstation.com/ i tam stworzyć spersonalizowaną kartę. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wybieraj spośród wielu wzorów, dodaj wiadomość i otrzymaj spersonalizowaną kartę podarunkową w formacie PDF do wydrukowania lub kupon cyfrowy do podzielenia się z odbiorcą prezentu!

Wśród grafik znajdziesz naprawdę fajne wzory. I choć nie jest ich przesadnie dużo, na pewno coś wybierzesz. Ja już wybrałem 🙂

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie