Darmowy dodatek do gry z PS Plus, który był ekskluzywny na Xbox Series

Teardown-DLC-PS-Plus
Newsy PC PlayStation Plus PS5 Xbox Series

Na koniec roku otrzymaliśmy miłą niespodziankę od studia Tuxedo Labs, które odpowiada za grę Teardown. Tytuł jest dostępny w PS Plus Extra i otrzymał darmowy dodatek.

Kto pobrał Teardown w ramach subskrypcji PS Plus Extra, albo gra w ten tytuł na konsoli Xbox Series lub komputerze PC, może sięgnąć po nowy darmowy dodatek. Deweloperzy zafundowali nam ciekawe atrakcje na koniec roku i jednocześnie przypomnieli, że to nie koniec darmowych DLC. W 2024 roku mamy otrzymać kolejne DLC premium, Folkrace, które doda serię niszczycielskich trybów gry wyścigowej, trzy tory i flotę nowych pojazdów. No dobra, ale to jeszcze przed nami. A co teraz możemy już pobrać za darmo?

Teardown z PS Plus Extra ma nowy darmowy dodatek

Odpalajcie silniki w Teardown, bo dodatek Löckelle Motor Park jest już dostępny dla wszystkich. Wcześniej mogliśmy go zdobyć jedynie na konsoli Xbox, kupując grę przedpremierowo, jeszcze w early-access. DLC wprowadza nową mapę dla pojazdów pełną skoczni i przeszkód. Mamy również dwa monster trucki – Ognistą Oleńkę i Toksycznego Tomusia. Nową zawartość można pobrać bezpłatnie na Xbox Series X|S i PlayStation 5, a także w Menedżerze modów gry na PC.

Przypominam, że to nie pierwszy dodatek za darmo, który otrzymało Teardown. W PS Store znajdziemy również Mod Pack #1, który wypełniono po brzegi modami. Opis DLC oraz link do pobrania znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości. Warto po niego sięgnąć, ponieważ wprowadza aż osiem różnych modyfikacji w konsolowej wersji gry.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie