Pierwsza gra z PS Plus na styczeń 2024 „przewidywana” przez znane źródło

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dzisiaj po południu poznamy pełną ofertę PS Plus na styczeń 2024 dla progu Essential. Na zapowiedzi dla progów Extra i Premium trochę musimy jeszcze poczekać. Znany insider „przewiduje”, że na styczniowej liście nie zabraknie takiej oto gry.

Zajrzyjcie na naszą stronę dzisiaj (27 grudnia) tuż po godzinie 17:30. Wówczas podamy Wam pełną listę tytułów z oferty PS Plus Essential na styczeń 2024. Tymczasem wiarygodny insider billbil-kun opublikował wpis w serwisie X (dawny Twitter), w którym typuje jedną z gier styczniowej oferty. Nie mamy pewności co do tego, czy chodzi o lineup dla progu Essential, czy też może chodzić o katalog Extra. Jednak przecieki od wspomnianego informatora bardzo często się potwierdzają, zatem warto spojrzeć, co przewiduje w styczniu w PS+.

To może być jeden z tytułów PS Plus na styczeń 2024

W poniższym wpisie billbil-kun przewiduje, że w styczniowym katalogu gier, które zaoferuje nam Sony, znajdzie się Nobody Saves the World. To niezależna gra od studia DrinkBox, która zadebiutowała m.in. na konsolach PlayStation w kwietniu zeszłego roku. Patrząc na oceny w PS Store, widzimy równe 4,7/5, zatem całkiem wysoko.

Choć nie jest to tytuł AAA, jakich zazwyczaj oczekują gracze posiadający abonament PS Plus, mamy do czynienia z bardzo interesującą produkcją. Zaliczamy ją do gatunku gier RPG akcji z elementami roguelike’a. Wcielamy się tutaj w Nikogo, który potrafi przybierać wiele bardzo różnych, często zadziwiających form. Musimy oczywiście ocalić świat, przedzierając się przez zastępy wrogów generowanego proceduralnie labiryntu. Rozgrywka w Nobody Saves the World jest naprawdę dobrze skonstruowana, zatem byłoby miło, gdyby w ramach „indyczego” dodatku do dużych gier, omawiany tytuł pojawił się w PS Plus na styczeń.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie