PS Plus w styczniu 2023 straci cztery gry. Zdążysz jeszcze ograć

PS-Plus-w-styczniu-2023
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Poznaliśmy pierwsze gry, które opuszczą usługę PS Plus w styczniu 2023 roku. To taktyczna produkcja RPG, niezła gra przygodowa, nietypowy indyk sfinansowany niegdyś na Kickstarterze oraz mroczne fantasy z opętanym demonem.

Dopiero co pisaliśmy o nowych grach w katalogu PS Plus Extra oraz Premium. Od dzisiaj możemy pobierać ponad 20 nowości, których listę zobaczysz tutaj. Jest też przykra wiadomość – od dzisiaj nie pograsz w Plusie m.in. w Assassin’s Creed Valhalla. Ale to nie koniec gier, które wypadną z usługi. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnych.

PS Plus w styczniu 2023 straci 4 gry. Oto one

Pierwszą grą, która opuści katalog PlayStation Plus Extra w dniu 17 stycznia 2023, jest Space Hulk: Tactics. To wierna adaptacja planszowej gry Space Hulk osadzonej w uniwersum Warhammer 40,000, która stanowi nową odsłonę kultowej, klasycznej formuły.

W grze możemy przejść dwie kampanie z perspektywy Krwawych Aniołów i, po raz pierwszy, z perspektywy Genokradów. Tytuł posiada również tryb online, w którym zmierzymy się z innymi graczami. Jako dodatek, otrzymujemy również edytor tworzenia własnych misji.

Na drugiej podstronie kolejna gra, która wypadnie z Plusa.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie