Gracze dzielą się trikiem, jak kupić PS Plus jeszcze taniej

PS-Plus-promocja-pieniadze
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Obecna promocja na PS Plus w PlayStation Store pozwala zaoszczędzić na subskrypcji Extra oraz Premium. Kto celuje w najwyższą wersję usługi, niech najpierw kupi niższą.

Od kilku dni możemy korzystać z dużego rabatu na PS Plus. Sony przeceniło roczne abonamenty Extra oraz Premium, choć mogą z tego korzystać tylko wybrani gracze. Chodzi o osoby, które miały wcześniej aktywnego Plusa, lecz ich subskrypcja wygasła. Drugą grupą są osoby, które po raz pierwszy sięgają po abonament. Jak widać, Sony od razu chce, byśmy wskoczyli przynajmniej na wersję Extra usługi, ponieważ oferuje ją taniej niż podstawowy pakiet Essential. Jednak osoby, które od razu chcą stać się Premium, mogą skorzystać z łatwego sposobu, by zdobyć ten abonament taniej niż w promocji. O sposobie wspomniano na Reddit i jak zauważyli inni forumowicze, to działa.

Tak kupisz PS Plus Premium jeszcze taniej

Przypomnijmy, że w obecnej promocji w PS Store, roczny abonament Extra kosztuje 291,20 zł zamiast 520 zł (mniej o 44%), a za wersję Premium płacimy 422,10 zł zamiast 630 zł (mniej o 33%). Jednak możemy stać się posiadaczem progu Premium za mniej niż promocyjne 422,10 zł. Jak czytamy w jednym z wątków na Reddit, bardziej opłaca się kupić najpierw PS Plus Extra w promocji, a następnie upgrade do wersji Premium. Okazuje się bowiem, że przejście na wyższy próg abonamentu również jest oferowane w cenie promocyjnej. Jeszcze taniej wyjdzie, jeśli skorzystamy dodatkowo z promocji na doładowania PSN, do których linki znajdziecie powyżej.

Dla tych z Was, którzy kupują Premium po obniżonej cenie, taniej będzie najpierw kupić Extra, a następnie upgrade do Premium. Ponieważ 44% [na Extra] to większa zniżka, podążajcie tą ścieżką, a następnie wykorzystajcie 33% [zniżki Premium] do przejścia na wyższy poziom. To sprawi, że Premium będzie kosztować tylko 96 USD zamiast 107 USD.

Reddit

Gracze zastanawiają się, czy upgrade’y w promocyjnej cenie to czasem nie błąd ze strony Sony. Nie jest to wykluczone. Jednak póki co trik działa, co potwierdzają komentarze pod wspomnianym wątkiem na Reddit.

Pamiętajcie, że abonament PS Plus Premium to dodatkowe korzyści, jak dostęp do darmowych triali oraz katalogu klasyków, który jest rozbudowywany co miesiąc. Jeśli czekasz na nowe gry, tutaj znajdziesz wszystko o ofercie PS Plus luty 2024.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie