Promocja na PS Plus i doładowanie do PS Store. Sporo oszczędzasz

PS Plus na rok i doładowanie PSN - złote monety
PS4 PS5

Jeśli chcesz przedłużyć, lub aktywować po raz pierwszy, abonament PS Plus, mamy dla Ciebie kod rabatowy na roczną subskrypcję. Można nim ściąć również cenę doładowania do PS Store, zatem taniej kupisz gry w cyfrowym sklepie PlayStation.

Wraz ze sklepem Eneba, zapraszamy fanów PlayStation na kolejną dobrą promocję. Korzystając z naszego ekskluzywnego kodu rabatowego, obniżysz sobie ceny abonamentu PS Plus na 12 miesięcy czy doładowania do PS Store o wartości 100PLN. Promocja obowiązuje do 7 marca 2022 r. do godziny 11:00.

Warto podkreślić, że kod rabatowy jest przeznaczony jedynie dla czytelników serwisu PlanetaGracza.pl i zadziała tylko wtedy, kiedy przejdziecie na Eneba z poniższych linków. Jeśli jednak kod nie będzie chciał aktywować niższej ceny, należy uruchomić przeglądarkę w trybie incognito lub wyczyścić ciasteczka.

Kto nie korzystał dotychczas z promocji w Eneba i nie wie, gdzie dokładnie wpisac kod rabatowy, niech zerknie na poniższą instrukcję:

Gdzie wpisać kod rabatowy w Eneba?

1. W wersji mobilnej: wciśnij Kup teraz, następnie wybierz metodę płatności i kliknij żółtą strzałkę – tam pojawi się sekcja dotycząca kodu rabatowego, w której należy kliknąć Got discount code?, a następnie w otwartym polu wpisać kod rabatowy.

2. W wersji desktop: wciśnij Kup teraz, następnie wybierz metodę płatności Przelewy24 i kliknij Got discount code?, a następnie w otwartym polu wpisz kod rabatowy.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie