PS Plus z nową grą do sprawdzenia za darmo, tylko kto się odważy?

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS5

Oto kolejny trial, który możecie pobrać bez dodatkowych opłat w ramach abonamentu PS Plus Premium. Tym razem przyjdzie nam przetestować jeden z najgorszych horrorów tego roku.

Jestem ciekaw, kogo skusi trial gry, która swoimi miernymi ocenami przebiła nawet nieudanego Golluma. Chodzi o Greyhill Incident, które co prawda zapowiadało się dosyć ciekawie, ale po premierze otrzymało tak niskie noty, że szkoda gadać. Jedyną grupą docelową, jaką widzę dla tej produkcji, są zagorzali fani UFO i foliowych czapeczek….

PS Plus Premium z nowym trialem. Horror z ufoludkami

W serwisie OpenCritic Greyhill Incident może pochwalić się średnią ocen na poziomie 36/100 (o 1 oczko mniej od Golluma!). Niemal wszystko wyszło tutaj dramatycznie i nie ma co się łudzić, że po pobraniu wersji próbnej gra zyska większą popularność. Trial można sobie pobrać ot tak, by na własnej skórze przekonać się, jak skopano świetny pomysł.

Na domiar złego, grę można testować zaledwie przez 30 minut, choć z drugiej strony może to i dobrze, nie będziemy musieli “cierpieć” zbyt długo. A szkoda, ponieważ jak wspomniałem, sam pomysł na fabułę Greyhill Incident jest całkiem niezły. Historia opowiada o klasycznej inwazji obcych, której akcja toczy się na początku lat 90-tych.

Nad małą mieściną w USA pojawiają się latające talerze, a “Oni” zaczynają porywać wszystkich bez wyjątku, poddając swoje ofiary okropnym eksperymentom. Wcielamy się w zwykłego faceta z przedmieścia, który postanawia uratować sąsiada. Do naszej dyspozycji oddano kij baseballowy i kilka nabojów w rewolwerze.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie