Masz PS Plus, za darmo sprawdzaj Dziedzictwo Hogwartu

PS-Plus Dziedzictwo Hogwartu trial
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dziedzictwo Hogwartu to jedna z najwyżej ocenianych gier ostatnich miesięcy. Kto nie miał okazji zagrać, a posiada abonament PS Plus Premium, niech pobiera i sprawdza za darmo.

W PlayStation Store wylądowała wersja próbna gry Dziedzictwo Hogwartu. Przypominam, że z abonamentem PS Plus Premium możemy pobierać dziesiątki triali bez dodatkowych opłat. Warto się zaopatrzyć w taką subskrypcję, oczywiście nie ze względu na jeden nowy rtial, lecz patrząc na wszystkie, oraz katalog retro, oferta jest kusząca. Tym bardziej, że trwa właśnie wielka promocja na abonament w PS Store. Z tanimi doładowaniami portfela można zyskać jeszcze więcej niż oferuje Sony.

PS Plus najtaniej. Okazja, jaka szybko nie wróci

  • 159 zł za rok PS+ Essential (zamiast 180 zł w obecnej promocji PS Store) – należy kupić karty 1x140PLN oraz 1x50PLN. Zapłacisz 159 zł z groszami i doładujesz portfel na kwotę 190 zł. Po kupnie Plusa za 180 zł na promocji w PS Store, zostanie jeszcze niemal 10 zł w portfelu.
  • 251 zł za rok PS+ Extra (zamiast 300 zł w obecnej promocji PS Store) – tutaj trzeba mieć w portfelu 300 zł. Przydadzą się zatem karty 1x200PLN oraz 2x50PLN. Za trzy zapłacisz 251 zł z groszami.
  • 305 zł za rok PS+ Premium (zamiast 360 zł w obecnej promocji PS Store) – wybierz karty 1x200PLN, 1x140PLN oraz 1x25PLN. Za wszystkie zapłacisz 305 zł, a doładujesz portfel na kwotę 365 zł! Po kupnie Plusa w promocji za 360 zł, zostanie jeszcze kilka złotówek w portfelu.

Jeśli jakieś z polecanych wyżej kart będą niedostępne, zawsze można skorzystać z doładowań na inne kwoty. Oto wszystkie dostępne karty:

Tutaj pobierzesz trial Dziedzictwa Hogwartu na PS5 oraz PS4

Kto chce pobawić się przy najnowszej grze z uniwersum Harrego Pottera, niech uderza pod poniższe linki, skąd pobierze pliki. Niestety nie dano nam wiele czasu na sprawdzanie gry. Po pobraniu tytułu, będzie zaledwie 45 minut. No cóż, zawsze to jednak szansa, by samemu odpalić grę, zanim zdecydujemy się na zakup:

Hogwarts Legacy to trzecioosobowa gra RPG akcji z otwartym światem, która została osadzona w uniwersum Harry’ego Pottera. Tytuł jest bardzo dobrze oceniany. Wersja gry na PC otrzymała 92% pozytywnych recenzji na Steam. A trzeba dodać, że oceny wystawiło blisko 150 tys. graczy. Lepszej rekomendacji chyba nam nie trzeba.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie