PS Plus stracił, by zyskać. Powraca kultowa gra i to z nową funkcją

PS Plus - świetny klasyk dostał wsparcie bardzo ważnej funkcji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dopiero co pisałem o usunięciu z katalogu PS Plus Premium starego, choć niezwykle znanego niegdyś tytułu. Na szczęście mamy go z powrotem. A co ciekawsze, z obsługą trofeów.

Data usunięcia Super Stardust Portable z katalogu PS Plus Premium była ustalona na 24 stycznia. I tytuł zniknął rzeczywiście, na moment, by odrodzić się w jeszcze lepszej odsłonie.

PS Plus Premium – trofea dodane do Super Stardust Portable

Super Stardust Portable ponownie jest dostępne w katalogu klasyków, lecz nie jest to “zwyczajny” powrót. Tytuł jest teraz dostępny na PlayStation 4 i PS5 i obsługuje trofea. Możemy zdobyć 17 pucharków, w tym oczywiście wbić platynę. Jeśli posiadasz PS+ Premium, grę pobierzesz bez dodatkowych opłat. Inni, którzy zechcą ją zdobyć, muszą zapłacić 45 złotych. Oto link do tej kultowej już strzelanki:

W tej szaleńczej strzelance stajesz w obronie pięciu planet i ochraniasz je przed nadciągającym niebezpieczeństwem. Niszcz kosmiczne floty w dwóch ekscytujących trybach gry: Arcade i Planet.

Opis gry z PS Store

Wspomnę też, że Super Stardust Portable zadebiutowało pierwotnie na przenośnej konsoli PlayStatio Portable (PSP), a obecna wersja jest wzbogacona o lepszą jakość obrazu, szybki zapis, niestandardowe filtry wideo i od teraz oczywiście o obsługę trofeów.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie