W PS Plus są ukryte gry do sprawdzenia za darmo. Spokojnie, oto lista

PS Plus sierpień 2023 - tyle miejsca musicie przygotować na nowe gry
Newsy PS4 PS5

Jak to możliwe, że tak głęboko ukryto darmowe triale gier w PS Store? Mogą z nich korzystać posiadacze PS Plus Premium, ale żeby to zrobić, należy najpierw je znaleźć.

Darmowe triale gier na PS5 i PS4, które są możliwe do pobrania dla subskrybentów PS Plus Premium, to świetna sprawa. Zawsze można sobie pograć z godzinę lub dwie, zanim zdecydujesz się na zakup. No i fajnie, że na stronie PlayStation jest lista takich próbniaków. Tylko czy wiesz, że nie jest ona kompletna, a w PS Store jest więcej takich wersji?

PS Plus Premium i triale za darmo. Pełna lista

Ciekawe, dlaczego PlayStation tak słabo zadbało o to, żeby w prosty sposób pokazać graczom, co mogą sprawdzić za darmo w ramach PS Plus Premium. Jedno jest pewne – prawidłowa aktualizacja listy dostępnej w PS Store leży. Widzimy na niej 21 pozycji. W rzeczywistości, próbnych wersji jest więcej, tylko trzeba je samemu znaleźć.

Aktualizacja listy 29 listopada 2022 – dodany trial Ghostwire: Tokyo

Jeśli znaleźliście jeszcze inne triale w ramach PS Plus Premium, których nie ma na naszej liście, piszcie w komentarzach. Będziemy aktualizować spis, by każdy mógł z niego skorzystać!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie