W PS Plus są ukryte gry do sprawdzenia za darmo. Spokojnie, oto lista

PS Plus Essential na wrzesień 2022 dziś dostępne do pobrania
Newsy PS4 PS5

Jak to możliwe, że tak głęboko ukryto darmowe triale gier w PS Store? Mogą z nich korzystać posiadacze PS Plus Premium, ale żeby to zrobić, należy najpierw je znaleźć.

Darmowe triale gier na PS5 i PS4, które są możliwe do pobrania dla subskrybentów PS Plus Premium, to świetna sprawa. Zawsze można sobie pograć z godzinę lub dwie, zanim zdecydujesz się na zakup. No i fajnie, że na stronie PlayStation jest lista takich próbniaków. Tylko czy wiesz, że nie jest ona kompletna, a w PS Store jest więcej takich wersji?

PS Plus Premium i triale za darmo. Pełna lista

Ciekawe, dlaczego PlayStation tak słabo zadbało o to, żeby w prosty sposób pokazać graczom, co mogą sprawdzić za darmo w ramach PS Plus Premium. Jedno jest pewne – prawidłowa aktualizacja listy dostępnej w PS Store leży. Widzimy na niej 21 pozycji. W rzeczywistości, próbnych wersji jest więcej, tylko trzeba je samemu znaleźć.

Aktualizacja listy 29 listopada 2022 – dodany trial Ghostwire: Tokyo

Jeśli znaleźliście jeszcze inne triale w ramach PS Plus Premium, których nie ma na naszej liście, piszcie w komentarzach. Będziemy aktualizować spis, by każdy mógł z niego skorzystać!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie