PS Plus Extra na luty 2024. Pojawił się przeciek z grubymi hitami

PS-Plus-final-promocji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dzisiaj poznamy oficjalną ofertę PS Plus Extra i Premium na luty, jednak już teraz w sieci krąży grafika, która może ujawniać kilka gier na PS4 i PS5. I to całkiem porządnych gier.

14 lutego tuż po godzinie 17:30 opublikujemy dla Was oficjalną ofertę PS Plus luty 2024 dla wyższych progów usługi. Póki co możemy spojrzeć na przeciek, który pojawił się na forum Reddit. To grafika rzekomo zauważona przez jednego z graczy podczas przeglądania profilu PlayStation. Czy jest prawdziwa? Dzisiejsze popołudnie to zweryfikuje. Do tego czasu prosimy traktować przedstawione rewelacje jako nieoficjalne, które pokazujemy Wam po prostu w formie ciekawostki.

Przygotuj się na ogłoszenie PS Plus i przedłuż taniej abonament

Jeśli chcecie w oczekiwaniu na oficjalne ogłoszenie gier przedłużyć swoją subskrypcję i nie przepłacać, polecamy doładować swój portfel tanimi kartami z promocji:

Czy ten przeciek o PS+ na luty się sprawdzi? Wielu by chciało

Sprawcą zamieszania, czyli rzekomym przeciekiem, jest poniższa grafika z Reddit. Osoba, która umieściła ją na forum, tłumaczy:

Czy to przeciek gier Extra? Widziałem to podczas przewijania profilu PSN i byłem zdezorientowany, ponieważ żadna z tych gier nie jest dostępna w pakiecie.

Reddit
Oferta PS Plus Extra na luty 2024. Przeciek pokazujący gry. Czy prawdziwy?
Oferta PS Plus Extra na luty 2024. Przeciek pokazujący gry. Czy prawdziwy?

Oczywiście od razu zauważono, że Assassin’s Creed Valhalla był niegdyś obecny w PlayStation Plus Extra, lecz gracze i tak się cieszą, licząc na powrót tytułu do katalogu. Na grafice widzimy również Need for Speed Unbound oraz świetne The Outer Worlds. Ponadto zmieściło się tutaj Tales of Arise, Roguebook i coś dla najmłodszych w postaci LEGO Worlds.

Sama grafika ma format reklamy, o czym świadczą symbole w jej prawym górnym rogu. Może gracz zobaczył przedwczesną emisję banera, lecz dlaczego jest on dziwnie przycięty? Możliwe, że to fake, ale równie dobrze możemy mieć do czynienia z prawdziwą grafiką, która znalazła się w sieci o jeden dzień za wcześnie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie