Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus luty 2019 – jakie gry? Oferta już znana [Aktualizacja]

Odliczamy dni i godziny do oficjalnego ogłoszenia oferty PS Plus luty 2019. Już w środę dowiemy się, jakie gry trafią do posiadaczy PS4, PS3 i PS Vita.

[Aktualizacja] – 30.01.2019, godz. 17:35

Oferta PS Plus luty 2019 została już ujawniona. Publikujemy ją w tej wiadomości.

[Oryginalna wiadomość]

Posiadacze konsol Xbox One oraz Xbox 360 mogą przez najbliższe dni zastanawiać się, że przeciek odnośnie Games With Gold luty 2019 jest prawdziwy. Właściciele konkurencyjnych konsol od Sony nie mają żadnych poszlak i muszą cierpliwie czekać na ujawnienie PS Plus luty 2019. Jak wiadomo większości z Was, Japończycy mają stała porę, o której wykładają wszystkie karty na stół.

PS Plus luty 2019 – ofertę poznamy 30 stycznia

Jeśli jesteście w temacie i od dawna korzystacie z PlayStation Plus, wybaczcie nam banalną dla Was informację. Wiemy jednak, że nie każdy zna terminarz Sony i już teraz wyczekuje ogłoszenia nowej oferty PS+. Takim właśnie osobom przekazujemy, że nie trzeba co chwilę sprawdzać, czy PS Plus luty 2019 zostało już ogłoszone. Wystarczy, że zrobicie to w środę po południu.

Sony ujawnia nową ofertę PS Plus zwyczajowo w ostatnią środę miesiąca około godz. 17:30 czasu polskiego. Lista gier powinna zatem zostać ogłoszona 30 stycznia po południu. PS Plus luty 2019 zacznie natomiast obowiązywać w pierwszy wtorek nowego miesiąca, na który poczekamy aż do 5 lutego. Do tego czasu dostępne będą do pobrania gry z oferty styczniowej, które przypominamy poniżej.

PS Plus marzec 2019 będzie przełomowe

Przypominamy przy okazji, że oferta PS Plus marzec 2019 będzie zawierała już tylko gry na PS4. Już pod koniec zeszłego roku Sony rozsyłało do subskrybentów PlayStation Plus maile z przypomnieniem, że od marca 2019 roku w ofercie nie znajdziemy tytułów na PS3 oraz PS Vita.

Oto wiadomość od Sony, którą cytujemy za portalem TerminalGamer:

Przypominamy, że po 8 marca 2019 r. comiesięczne gry dostarczane subskrybentom PlayStation Plus nie będą już zawierać tytułów na PlayStation 3 (PS3) ani PlayStation Vita (PS Vita). Każda gra na PS3 lub PS Vita, którą pobrałeś wcześniej w ramach PS Plus lub dodałeś do swojej listy pobierania przed 8 marca 2019 roku, pozostanie dostępna dla Ciebie tak długo, jak długo będziesz członkiem PlayStation Plus. Po 8 marca 2019 r. gry PlayStation Plus będą zawierać wyłącznie tytuły na PlayStation 4 (PS4). Wszystkie pozostałe funkcje i usługi PlayStation Plus pozostaną niezmienione.

Zwróćcie uwagę, że Sony nadal nie informuje, że wraz z obcięciem gier na starsze systemy, otrzymamy w PS Plus więcej tytułów na PlayStation 4. Najpewniej będą to 2 gry w miesiącu, tak jak obecnie. Oczywiście nie możemy też liczyć, że cena PS Plus zostanie obniżona.

PS Plus styczeń 2019 – lista gier – PS4, PS3, PS Vita

PS+ PS4

  • Steep
  • Portal Knights
  • Fallen Legion: Flames of Rebellion

PS+ PS Vita

  • Fallen Legion: Flames of Rebellion
  • Super Mutant Alien Assault

PS+ PS3

  • Zone of the Enders HD Collection
  • Amplitude

Pamiętajcie że oferta PS Plus styczeń 2019 obowiązuje tylko do 5 lutego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%