Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus lipiec 2020 – nowe gry dzisiaj do pobrania, z urodzinowym bonusem

Przypominamy, że już dzisiaj, 7 lipca, Sony udostępnia gry na PS4 z oferty PS Plus lipiec 2020. Oferta jest wyjątkowa, bo z urodzinowym bonusem.

PS Plus lipiec 2020 dzisiaj staje się faktem i możemy szykować dyski twarde naszych konsol na przyjęcie aż trzech gier na PS4. Sony dorzuciło bonusową grę w ramach 10. lecia usługi PlayStation Plus. Standardowo, żeby pobrać wszystko za darmo, należy posiadać aktywny abonament, a ten można kupić obecnie najtaniej za 159 zł z groszami. Gdzie i jak? Poniżej link i szczegóły:

PS Plus lipiec 2020 – gry na PS4 dostępne od 7 lipca

  • NBA 2K20
  • Rise of the Tomb Raider
  • Bonus game : Erica

Wszystkie gry zostaną udostępnione do pobrania 7 lipca w godzinach popołudniowych.

NBA 2K20 to wydana w zeszłym roku koszykówka od Visual Concepts i firmy 2K Sports. Gra zebrała dobre recenzje i jak zerkniemy na Metacritic, zobaczymy średnią z 42 ocen na poziomie 78/100. Inna sprawa, jak tytuł przyjęli sami gracze (średnia 1.1/10 na Metcritic), którzy narzekali na przytłaczające mikropłatności.

Rise of the Tomb Raider z 2016 roku. Klasa sama w sobie, kto nie ograł tych przygód z panną Croft, ma doskonałą okazję nadrobić zaległości.

Erica – tak prawdę mówiąc, bardziej to interaktywny film niż gra, no ale wprowadza jakąś tam interakcję, więc umówmy się, że jest to gra. Interakcję prowadzimy natomiast za pomocą aplikacji PlayLink instalowanej na tablecie/smartfonie i polega ona wykonywaniu prostych czynności – wybieramy opcje dialogowe, pomagamy bohaterce przewracać kartki książki itp. Nasze poczynania mają wpływ na przebieg fabuły, prowadząc nas do kilku różnych zakończeń.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się