PS Plus - Fall Guys

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Hit z PS Plus obchodzi urodziny. Dzisiaj niespodzianki w grze!

Równo rok temu Fall Guys zadebiutowało na rynku, z równoczesną premierą w PS Plus. Z okazji pierwszych urodzin na graczy czeka masa nowej zawartości.

Choć zainteresowanie Spadającymi Facetami zmalało w ostatnim czasie, na pewno 5 sezon z powrotem masę osób przyciągnie z powrotem. Twórcy wiedzą doskonale, ile pozytywnego się działo przez ten rok, dlatego chcą z tej okazji celebrować z fanami ich dzieła. Z tego powodu wyszła już nowa aktualizacja, która dodaje ogrom niespodzianek.

Z racji tego, że nie chcę nikomu popsuć tego wydarzenia, nie będę zdradzał, co takiego pojawiło się dziś w Fall Guys. Niespodzianki są najlepsze, gdy się o nich nie wie za wiele, prawda? Myślę, że tym bardziej może to wielu zachęcić do sprawdzenia we własnym zakresie tych nowości.

Może macie jakieś własne przygody związane z tym tytułem? Bez wątpienia debiut tego hitu w PS Plus bardzo przyczynił się do spopularyzowania tego tytułu. Nie zmienia to faktu, że to jeden z tych prostych pomysłów, który przypadł do gustu masie graczy z całego świata. Takie koncepcje często są najlepsze, a dzieło deweloperów z Mediatonic jest tego świetnym przykładem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się