PS Plus w styczniu z dodatkową „Extra” grą. Możesz pobierać

PS-Plus-WWE-2K22
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony obiecało, że w styczniu posiadacze abonamentu PS Plus, w opcji Extra, otrzymają dodatkowy tytuł. Coś dla fanów widowiskowych walk.

Może nie każdy pamięta, ale podczas ujawnienia oferty PlayStation Plus Extra / Premium na grudzień Sony zdradziło, że jedną z gier udostępni dopiero na początku stycznia. Tak też się stało i możemy pobierać jeszcze jeden tytuł!

PS Plus Extra – dodatkowa gra w styczniu

Dodatkową grą dla subskrybentów wyższych progów PS+ jest WWE 2K22 od studia Visual Concepts. Jak już się domyślasz po nazwie produkcji, to kolejna odsłona cyklu wrestlingowych gier sportowych. Oto link do pobrania:

Jak czytamy na karcie gry, pozwala ona przeżyć kluczowe chwile kultowej kariery Reya Mysterio w 2K Showcase. Jest również tryb dla menadżerów oraz dwie przygody MyRISE, zawierające niepowtarzalne fabuły dla zawodnika i zawodniczki.

Głównym daniem jest tutaj jednak po prostu… dynamiczna i zwariowana walka na ringu. Możesz wykonywać widowiskowe ciosy, chwyty, rzuty oraz ataki specjalne. Wszystko to wcielając się w nieźle odwzorowane gwiazdy tego sportu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie