Jutro z PS Plus znika doskonała gra. Jej przejście zajmuje 9 godzin, jeszcze zdążysz!

PS Plus listopad 2022 wyciekło. Świetna oferta trzech nowych gier
Newsy PS4 PS5

Lubisz horrory, zagadki i tajemnice? To dzisiaj wieczorem koniecznie pobieraj z katalogu PS Plus Extra lub Premium grę SOMA. Bo to ostatnie godziny przed jej usunięciem z usługi.

Przypominam, że 18 października z PS Plus Extra oraz Premium wyleci kolejna świetna gra. Chodzi o bardzo dobry horror SOMA. Kto nie grał, a lubi mroczne klimaty, powinien sprawdzić ten tytuł.

PS Plus Extra i Premium. Pożegnajmy SOMA

Na szczęście, dla spóźnialskich, SOMA do długich gier nie należy. Można ją skończyć nawet w około 9 godzin, choć kto lubi obstukać każdą ścianę, pewnie zostanie w przerażającym podwodnym kompleksie nawet dwa razy dłużej. Jakby nie było, naprawdę warto!

Grę SOMA stworzyło studio Frictional Games, czyli deweloper odpowiadający za równie ciekawą produkcję Amnesia: The Dark Descent. Tak tytuł przedstawiono na karcie w PS Store:

Nie ma łączności radiowej, kończy się żywność, a maszyny zaczynają myśleć, że są ludźmi. Podwodny ośrodek badawczy PATHOS-II poddano niemożliwej do zniesienia izolacji, a przed tobą trudne decyzje. Co można zrobić? Co ma sens? O co pozostało walczyć? Zanurz się w świecie SOMA i staw czoła grozie skrytej głęboko pod powierzchnią oceanu. Pomiędzy zablokowanymi terminalami i tajnymi dokumentami skryta jest prawda o przyczynie chaosu. Udaj się w poszukiwanie ostatnich ocalałych i weź udział w wydarzeniach, które zadecydują o losie ośrodka. Uważaj jednak, ponieważ niebezpieczeństwo kryje się na każdym kroku – spaczeni ludzie, wynaturzone stworzenia, obłąkane maszyny oraz nieodgadniona i wszechobecna S.I. Musisz poradzić sobie z nimi wszystkimi. Pamiętaj tylko, że walka nie wchodzi w grę – przechytrzysz wrogów lub gotuj się do ucieczki.

Opis gry z PS Store
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie