Urocza gra w PS Plus. Udostępniono ją właśnie w wersji na PS5

PS Plus luty 2022 - logo
Newsy PS4 PS5

W zeszłym miesiącu Sony dorzuciło do katalogu gier PS Plus Extra oraz Premium bardzo uroczy tytuł. Tylko, że w wersji na last-gena. Teraz się to zmienia.

Od 20 września tego roku w katalogu gier PS Plus Extra i Premium dostępny jest tytuł Chicory: A Colorful Tale w wersji na PlayStation 4. Gracze zauważyli jednak, że właśnie dorzucono do tego wersję na PS5.

PS Plus z urzekającym Chicory: A Colorful Tale na PS5

Kto chce dodać do biblioteki grę w wydaniu na PlayStation 5, niech zajrzy na kartę gry w PS Store. A tam czytamy, że wydarzyło się coś strasznego: Chicory, wspaniała artystka i opiekunka Pędzla, zaginęła, a wraz z nią odeszły wszystkie kolory tej krainy. Absolutnie uwielbiasz Chicory, więc musisz przejąć Pędzel i pomalować wszystko w jej imieniu. To poważna sprawa… ale dasz radę! Chyba!

Tak przedstawia się pokrótce fabuła gry, w której rozwiązujemy łamigłówki i bawimy się otoczeniem za pomocą farby. Możemy to robić również ze znajomymi w lokalnym trybie współpracy.

Deweloper obiecuje, że Chicory: A Colorful Tale wystarcza na ponad 10 godzin zabawy. Podczas rozgrywki, oprócz zaliczenia głównego wątku, wykonamy dziesiątki misji pobocznych (m.in. dostarczanie poczty, zajęcia plastyczne, robienie zdjęć).

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie