Oferta PS Plus czerwiec 2023 zostanie ujawniona „w ostatniej chwili” miesiąca

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wszystkie gry z Plusowej oferty na maj już dostępne, zatem wielu graczy czeka na prezentację listy gier PS Plus na czerwiec. W tym miesiącu długo poczekamy na zapowiedź.

Gry z PS Plus na maj rozgościły się już na konsolach PS5 oraz PlayStation 4. Na początku miesiąca subskrybenci progu Essential otrzymali GRID Legends, Chivalry 2 i Descenders. Dwa dni temu do grona Plusowych tytułów dołączyło natomiast aż 25 tytułów, w tym takie grube ryby jak Ratchet & Clank: Rift Apart, seria Tomb Raider, gra Wath Dogs: Legion czy przerażające The Evil Within 2. Z pewnością jest w co pograć.

Ale jak to zwykle bywa, są i takie osoby, które “ograły dosłownie wszystko” i czekają na ogłoszenie gier na czerwiec. Kiedy możemy spodziewać się ujawnienia nowej oferty Essential, Extra oraz Premium? No i w razie czego jak tanio przedłużyć abonamenty oraz zaoszczędzić na zakupach w PS Store? Zacznę od promocji, a zaraz pod nią lecimy z terminami ujawnienia PS Plus na czerwiec 2023.

PS Plus taniej, wszystkie gry taniej. Jak to zrobić?

Wystarczy taniej doładować fundusze w portfelu PS Store. Takim sposobem możesz mieć sporo środków do wydania na cokolwiek w sklepie PlayStation, ale płacąc za nie znacznie mniej. Polecam tańsze z Instant Gaming:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Kiedy ogłoszenie PS Plus czerwiec 2023?

Na początek tradycyjnie poznamy gry na PS5 i PS4 z progu Essential. Są one zawsze oficjalnie przedstawiane w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Niestety kalendarz układa się niekorzystnie i na zapowiedź musimy poczekać dosłownie do ostatniej chwili, czyli ostatniego dnia maja.

Natomiast gry z oferty Extra oraz Premium są przedstawiane w środę poprzedzającą trzeci wtorek miesiąca. Zatem czerwcowa lista dla tych progów zostanie ujawniona 14 czerwca.

Póki co, możemy jeszcze pobierać gry z ofert na maj. A jak wspomniałem, jest ona naprawdę bogata i do tego zróżnicowana! Przypominam zwiastuny obecnych ofert Plusa:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie