Promocje dnia – Red Dead Redemption 2 PC za 110 zł i inne gry, monitory od 599 zł i najtańszy Ratchet & Clank Rift Apart

promocje dnia 7 grudnia
PC PS5

Dziś mamy coś przede wszystkim dla graczy, którzy narzekają na to, że nie mają w co grać. Tańsze gry na PC i PS5 oraz parę świetnych sprzętów dla posiadaczy PC!

Monitory i gry – te hasła rządzą w dzisiejszych „Promocjach Dnia”. Przypominamy, że wszystkie oferty ważne są w chwili pisania tego artykułu.

Red Dead Redemption 2 i inne gry PC taniej

W ramach specjalnych okazji w sklepie CDKeys znajdziemy sporo przecenionych tytułów na PC. Chyba najciekawszą ofertą wydaje się Red Dead Redemption 2 za nieco ponad 110 zł! To naprawdę niezła jak za tak bogatą w zawartość produkcję.

Monitory dla graczy w RTV Euro AGD

W RTV Euro AGD trwa promocja na szereg monitorów dla graczy. W linku poniżej znajdziecie konkretne modele, których ceny zaczynają się już od 599 zł.

Hit z PS5 taniej

Choć głowy nie dam sobie uciąć, bardzo możliwe, iż jest to najniższa do tej pory cena na Ratchet & Clank Rift Apart w wersji pudełkowej. Świetna gra podbiła serca krytyków, także cena 159 zł wydaje się naprawdę zachęcająco. Dostawa darmowa z Allegro Smart.

Poniżej reszta ciekawych ofert – tańszy gry, konsole PS5 i wiele świetnych słuchawek:

Pamiętajcie też o zaglądaniu do naszego działu „Promocje„!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie