Promocje dnia – Przegląd ofert na Horizon Forbidden West, Xbox Series X w niskich cenach oraz promocje na gry w PS Store

Promocje dnia – Przegląd ofert na Horizon Forbidden West, Xbox Series X w niskich cenach oraz promocje na gry w PS Store
PS4 PS5 Xbox Series

Sporo gier, ale jakich! W PS Store znajdziecie wiele świetnych pozycji do kupienia w niższej cenie. Do tego prezentujemy również zestawienie ofert na debiutujące Horizon Forbidden West. Mamy też Xbox Series X w niezłych cenach.

Poniższe oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu.

Przegląd ofert na Horizon Forbidden West

Druga część Horizon jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Pamiętna data w końcu nastała (tak, to dzisiaj!), a w necie całkiem sporo pozytywnych recenzji. Oznacza to najpewniej, że wielu fanów będzie poszukiwało najciekawszej oferty na grę.

Xbox Series X w polskich sklepach

Coś ostatnio Sony niedomaga, a z PS5 (i nawet PS4) jest coraz więcej problemów pod kątem dostępności. Dlatego niektórzy mogą rozważyć zakup Xbox Series X. Konsola nie tylko świetnie sobie radzi, ale pozwala na cieszenie się opłacalnym Game Passem!

Promocje na gry w PS Store

W PS Store ruszyła nowa wyprzedaż, a gracze mogą uzbroić się w parę wyjątkowych pozycji. W linku poniżej znajdziecie szczegóły i nasze typy najciekawszych okazji.

To nie wszystko! Poniżej prezentujemy kompletne zestawienie dzisiejszych promocji:

Zapraszamy też do naszego działu promocji!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie