Promocje dnia – EA Play na 3 miesiące za 15 zł, przegląd laptopów dla graczy, a także Far Cry 6 na konsole taniej

Promocje dnia - 19 stycznia
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

EA Play to bardzo fajna usługa od Electronic Arts, dzięki której możemy ograć szereg wyśmienitych pozycji za niewielką opłatą. Tym razem jest jeszcze mniejsza. Do tego mamy gamingowe laptopy oraz FC6 na konsole.

Wszystkie uwzględnione poniżej oferty ważne są w chwili opublikowania tego artykułu.

EA Play na 3 miesiące

EA Play to, jak sama nazwa wskazuje, usługa subskrypcyjna Electronic Arts. Dzięki niej mamy możliwość zagrania w wiele świetnych tytułów w ramach regularnej opłaty. Teraz, dla nowych użytkowników, tylko niecałe 15 zł za 3 miesiące.

Gamingowe laptopy!

Komu laptop dla gracz? Parę świetnych modeli znajdziecie aktualnie na promocji w RTV Euro AGD. Poniżej lista najciekawszych przecen.

Far Cry 6 na konsole

Hit od Ubisoftu może i jest nieco “odgrzewany”, ale to wciąż bardzo smaczny kotlet. Tym bardziej, gdy możemy zakupić go taniej i to w złotej edycji! Teraz za 175 zł na PS4/PS5/XOne/XSS/XSX.

Poniżej kompletna lista dzisiejszych ofert, a wśród nich m.in. zestawienie PS5, tańszy telewizor SHARP czy Twierdza: Władcy wojny – Edycja Limitowana na PC:

Polecamy również regularne odwiedziny naszego działu Promocje!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie