Promocje dnia – Disco Elysium na PC za 22 zł, świetny monitor gamingowy oraz The Last of Us Part II w niezwykle niskiej cenie

Promocje dnia – Disco Elysium na PC za 22 zł, świetny monitor gamingowy oraz The Last of Us Part II w niezwykle niskiej cenie
PC PS4 PS5

Dziś zebraliśmy ponownie najciekawsze oferty dnia. Tym razem nie brakuje w nich gier wideo, w tym hitowego Disco Elysium w niezwykle niskiej cenie.

Co nieco dla każdego, ale posiadacze PC powinni skierować się ku wyprzedaży w Epic Games Store.

Disco Elysium – The Final Cut w zabójczo niskiej cenie

Disco Elysium jest grą wyjątkową – fakt. Choć nie każdemu może spodobać się sama idea na rozgrywkę, ciężko odmówić grze olbrzymiego potencjału i paru genialnych pomysłów. Tym bardziej że niedawno tytuł ten dostał polską wersję językową!

Monitor od Gigabyte taniej

Gigabyte M27Q to świetny model monitora dla graczy, który znajdziemy teraz w niższej cenie. Sprzęt kosztujący aktualnie 1399 zł zapewni nam 170HZ i czas reakcji na poziomie zaledwie 1 ms.

The Last of Us Part II

TLoU II jest grą wybitną i co do tego nie ma wątpliwości. Jeżeli posiadacie PS4 lub PS5, a z jakiegoś powodu wciąż nie skusiliście się na wyjątkową pozycję od Naughty Dog – polecamy edycję Day One w niskiej cenie.

To, rzecz jasna, nie wszystko. Taniej mamy jeszcze m.in. gry na konsole, świetne słuchawki Corsair, a za darmo odbierzemy kolejną grę na Epic Games Store:

Zaglądajcie także do naszego działu Promocje po więcej świetnych ofert!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie