Problemy i błędy nie ominęły Wiedźmina 3. Z czym męczą się gracze?

Nie wszyscy mogą relaksować się przy zwiedzaniu potężnego świata Dzikiego Gonu. Prawdę mówiąc, niektórzy nie mogą nawet zacząć grać.

Premiera Wiedźmina 3 za nami i ogólnie wszystko wyszło jak należy. Niestety zdarzają się również osoby, które po zainstalowaniu tytułu nie mogą rozpocząć zabawy. Gracze zgłaszają również błędy, które występują pomimo zainstalowania premierowego patcha.


Jednym z najbardziej uciążliwych błędów na PS4 oraz Xboksie One jest niekończący się ekran ładowania zaraz po pierwszej cut-scence. Osoby, które natrafiły na taki błąd donoszą, że nie pomaga nawet ponowne uruchomienie gry. Niektórzy zgłaszają jednak, że problem zniknął po ponownym uruchomieniu konsoli oraz przeinstalowaniu tytułu.

Wielu graczy narzeka również na Gwinta. Podczas tej mini-gierki Wiedźmin 3 zwyczajnie się zawiesza. Póki co nie ma na to recepty, więc jeśli natkniecie się na taki błąd, lepiej odpuścić sobie Gwinta do czasu, aż CD Projekt RED nie wyda stosownego patcha usuwającego problem.

Pecetowcy również zgłaszają problemy z Wiedźminem 3. Na niektórych konfiguracjach sprzętu obserwujemy spadki animacji oraz bugi, które nie znikają nawet po zainstalowaniu najnowszych sterowników. Przykład takiej graficznej anomalii zobaczycie na filmiku poniżej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

29 Shares
Share29
+1
Tweet