Za darmo przed premierą. Sprawdzaj murowany hit na Nintendo Switch

Demo Princess Peach: Showtime! na Nintendo Switch do pobrania.
Newsy Switch

Lubicie gry z uniwersum Mario? Zatem mamy dla Was dobre wieści. Już teraz możemy sprawdzać za darmo spin-off serii, którego premiera jest planowana na 22 marca, tylko na Nintendo Switch.

Już za dwa tygodnie na Nintendo Switch zadebiutuje przygodowa gra akcji Princess Peach: Showtime! Gra zapowiada się fenomenalnie, a pomysł obsadzenia w roli głównej księżniczki powinien spodobać się wszystkim. Jeszcze zanim nastąpi premiera, możemy włączyć swojego Switcha i pobawić się przy nadchodzącej grze za darmo. W Nintendo eShop możemy pobierać demo gry, które choć nie jest długie, to oferuje nam około godziny rozgrywki.

Sprawdź za darmo Princess Peach: Showtime! na Nintendo Switch

Chętni zagrać w przygody księżniczki Peach przed premierą, niech pobierają demo pod poniższym adresem:

Musieliśmy czekać aż 19 lat, by ponownie zobaczyć Peach jako główną bohaterkę gry. Zazwyczaj jest ona “pretekstem” dla Mario, by wyruszać w kolejne podróże. Jednak jak się okazuje, ta urocza bohaterka również może stanąć do walki i wychodzi jej to całkiem nieźle. Gra została podzielona na rozdziały, które rozgrywają się na kolejnych scenach teatralnych. Księżniczka wciela się zatem w różne role i raz jest mistrzynią kung-fu, innym razem detektywem, kucharką lub ekspertem w szermierce. Naszym celem jest uratowanie wszystkich przedstawień teatralnych przed tragedią.

W każdej roli nasza bohaterka wygląda inaczej i korzysta z innych zdolności, więc nudy nie będzie. Oprócz walki z przeciwnikami, będziemy rozwiązywać wiele prostych zagadek logicznych. W połączeniu z piękną kolorową oprawą graficzną, coś czuję, że szykuje się kolejny wielki hit od Nintendo.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie