Premiery gier obecnego tygodnia. 5 gier, z którymi zapomnisz o pracy lub szkole

premiery gier wrzesien 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Oldschool spotyka się z nowoczesnym stylem rozgrywki, Takie premiery gier na wrzesień 2022 przegracie z przyjemnością.

Tak szczerze mówiąc, nie mamy powodów do narzekań. Będzie się działo na wszystkich urządzeniach, nawet na często pomijanej konsoli Switch. Na scenie głównej wystąpią gry z gatunku strzelanek, gier przygodowych oraz skradanek. Duża i soczysta zapowiedź czeka w Game Passie. Przejdźmy zatem do nowości i konkretów.

Premiery gier wrzesień 2022 – przegląd tygodnia


Return to Monkey Island

Platformy: PC, Swtich
Data premiery: 19 września
Producent: Terrible Toybox
Wydawca: Devolver Digital

Legendarna seria gier przygodowych point&click powraca w nowej odsłonie. Jest to szczególnie interesujący projekt, zważywszy na to, że za sterami ponownie znajdzie się jeden z głównych ojców Monkey Island, czyli Ron Gilbert. Pokładamy więc wszelkie nadzieje w jego warsztat pisarski i designerski. Co już widać na starcie, w grze zmieni się warstwa wizualna – nie będzie już oldschoolowego stylu graficznego, który zastąpi bardzo specyficzna oprawa, zbliżona do kreskówki.


Construction Simulator

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 20 września
Producent: weltenbauer.
Wydawca: astragon Entertainment

Construction Simulator to natomiast pozycja dla węższego grona sympatyków kierowania ciężkimi pojazdami budowlanymi. Podczas rozgrywki będzie możliwość zasiąść za kółkiem buldożerów, walców, koparek. I rzecz bardzo istotna, wszystkie maszyny powstały na bazie licencji, więc wyglądają i działają dokładnie tak, jak w rzeczywistości. Będziemy z nich korzystać w celu realizacji różnych zleceń, począwszy od modernizacji dróg, stawiania budynków, a skończywszy nawet na budowie mostów.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie