Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości, które uszczęśliwią wielu graczy

premiery gier wrzesień obecny tydzień
Premiery gier Premiery tygodnia

Granie po nocach i na wymęczenie mamy zapewnione w najbliższych dniach. A wszystko to przez nadchodzące premiery gier na wrzesień 2022.

Na którąkolwiek spojrzymy platformę, tam będą ogień, iskry i szaleństwo gierczenia. Autorów tego zjawiska jest kilku i wyraźnym znakiem podpisują się pod nim EA Sports, Obsidian oraz Ember Lab. Jeśli czekaliście na premiery gier z emocjonującą zabawą, to wreszcie zawitają pod nasze desktopy i konsole, tylko trzeba po nie sięgnąć, a raczej kupić. Tutaj prezentujemy te najciekawsze…

Premiery gier wrzesień 2022 – przegląd tygodnia


FIFA 23

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 27 września (wczesny dostęp) – 30 września premiera
Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts Inc.

ZAMÓW – FIFA 23 na PS5

ZAMÓW – FIFA 23 na Xbox Series X

ZAMÓW – FIFA 23 na PC

We wrześniu serii FIFA stuknie 30-tka. Już szmat czasu towarzyszy nam co roku wirtualna piłka nożna, wywołując tyle samo radości co złości. W nowej odsłonie też pół na pół względem oferowanej zawartości. Bo z jednej strony nie zmieni radykalnie mechaniki rozgrywki i trybów gry, ale jednak udoskonalona zostanie oprawa graficzna, a animacje zawodników i ich twarze także będą odrobinę bardziej realistyczne. Główne zalety FIFA 23 zauważymy w systemie anti-cheat i możliwości rozegrania trybu menadżera ze znanymi selekcjonerami oraz. I danie główne – wirtualne Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze, gdzie są realne szanse, aby wygrali Biało-Czerwoni.


Grounded

Platformy: PC, XSX, XONE
Data premiery: 27 września
Producent: Obsidian Entertainment
Wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

Jak na gry, które debiutują w ramach early access, trzeba przyznać, że twórcy Grounded szybko uwinęli się z premierą pełnej wersji. Po nieco ponad 2,5 roku są gotowi, aby zaproponować nam kompletną przygodę multiplayer, z nowymi bossami, bronią, przedmiotami. Granie w kooperacji będzie o niebo przyjemniejsze i obarczone mniejszą ilością bugów. A jeśli zabawa w sieci Was nie rajcuje, to w zanadrzu jest dokończona kampania dla pojedynczego gracza.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie