Premiery gier: 1-7 lutego

0 komentarzy

Pierwszy tydzień lutego zaowocuje w kilka ciekawych premier. Będzie coś dla fanów gatunku soulslike, turówek i gier akcji RPG.

Zdążyliście zaliczyć już wszystkie gry z kupki wstydu? Zamiast ponownie przechodzić stare tytułu proponujemy zainteresować się nowościami na luty. Zabraknie typowych gier AAA, ale jednak nie będą to aż tak „biedne premiery”.

Poniżej macie wykaz najciekawiej zapowiadających się gier na najważniejsze platformy…

Destruction AllStars (2 lutego)

Platforma: PS5

  • Pakiet PS Plus na luty już jest dostępny, a w nim znajdziemy właśnie premierowe Destruction AllStars. To nietypowe Destrucion Derby z dodatkiem futurystycznego klimatu i z nowymi mechanikami rozgrywki – jedną z nich jest możliwość przejmowania maszyn przeciwników. Naszym celem jest przetrwać jako ostatni na arenie w ramach trybów sieciowych lub kampanii fabularnej. Szykujcie się na wiele zderzeń i zniszczeń.

Field of Glory II: Medieval (4 lutego)

Platforma: PC – Steam

  • Turowy system gry i potyczki w czasach średniowiecza to Wasz konik? Lada moment będziecie mogli kontynuować swoją pasję w kolejnej odsłonie serii Field of Glory. Do wyboru będzie kilkadziesiąt nacji, kilkaset jednostek i wprawieni w boju generałowie. Korzystając z informacji o ukształtowaniu terenu i formacji militarnej przeciwnika możemy zmienić bieg wydarzeń pojedynczych, historycznych starć lub oddać się w pełni sandboxowej kampanii.

Haven (4 lutego)

Platforma: PS4, Switch

  • Haven może być swoistym pomysłem na walentynki, bowiem gra pozwala rozegrać miłosną historię w trybie kooperacji na współdzielonym ekranie. Gra opiera się na elementach przygodowych, sporadycznej walce i przede wszystkim tworzeniu relacji między postaciami, która rozwija się wraz z wyborem kwestii dialogowych.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood (4 lutego)

Platforma: PC, PS4, PS5, XONE, XSX

  • Kolejna gra z uniwersum Mrocznego Świata. Tym razem jest to adaptacja gry stołowej, przetłumaczona na gatunek RPG akcji. Wcielimy się tu w przedstawiciela rasy wilkołaków, który w czasie rozgrywki może przybierać 3 różne formy cielesne – człowieka, wilka i wilkołaka. Podział ten ma na celu wprowadzić różnorodność, pozwalając wykonywać misję poprzez ludzką rozmowę, skradanie się wilkiem lub rozszarpywanie przeciwników jako wilkołak.

NiOh 2 Remastered: The Complete Edition (5 lutego)

Platforma: PS5

  • Niemal rok od premiery na PS4 kontynuacja hardcorowego soulslike’a zadebiutuje w końcu na PC i PS5. I mówimy o kompletnej edycji wraz z 3 DLC. W przypadku wersji konsolowej gracze otrzymają wybór – mogą odpalić grę w wyższej rozdzielczości 4K i cieszyć się szczegółową grafiką lub zabijać demony w 120 kl/s.

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się