Premiery gier obecnego tygodnia. 5 dobrych nowości i next-genowy horror

premiery gier listopad
Premiery gier Premiery tygodnia

Co nowego zakreślić w kalendarzu? Ja stawiam na horror od weteranów branży, ale lepiej sprawdźcie wszystkie premiery gier na listopad 2022.

Wiem, wiem… to straszny czas dla graczy. God of War: Ragnarok łypie już okiem na Wasze PlayStation, a niektórzy są kompletnie pochłonięci w rozgrywce Call of Duty: Moder Warfare II. Ale będzie jeszcze mniej wolnego czasu, przez gry debiutujące lada moment. Oto zwiastuny i informacje o listopadowych premierach.

Najlepsze premiery gier listopad 2022 – przegląd tygodnia


The Elder Scrolls Online: Firesong

Platformy: PC
Data premiery: 1 listopada
Producent: ZeniMax Online Studios
Wydawca: ZeniMax Online Studios

Wreszcie dotarliśmy do ostatecznego punktu rozdziału Dziedzictwa Bretonów, zawartego w rozszerzeniu High Isle. ZeniMax zaprasza do zwiedzenia nowych obszarów, a przede wszystkim do zmierzenia się z Ascendant Lordem, który chce zniszczyć istniejące hierarchie i podtrzymać trwającą wojnę. To jednak nie cała zawartość tego małego dodatku. W trakcie eksploracji nowych wysp z Archipelagu Systres natkniemy się na wartościowe przedmioty kolekcjonerskie, a na dokładkę na tablicy osiągnięć wskoczą kolejne wyzwania.


WRC Generations

Platformy: PC, PS5, PS4, XONE, XSX
Data premiery: 3 listopada
Producent: Kylotonn / KT Racing
Wydawca: Nacon / Bigben Interactive

Przed nami kolejny sezon mistrzostw rajdowych WRC, acz tym razem bez oznaczenia roku w tytule. Patrząc wstecz na poprzednie odsłony symulatora wyścigów, wielu fanów z pewnością będzie oczekiwać poprawy, zarówno pod względem optymalizacji wydajności jak i wizualnych doznań. Jako że jest to ostatnia część w wykonaniu studia KT Racing i Nacon, możliwe, że twórcy dopilnują, by pożegnać się z marką w wielkim stylu. Według oficjalnych opisów jest na to szansa. Do gry mają zostać wprowadzone: auta z hybrydowym silnikiem, lepsza fizyka jazdy, nowy tryb sieciowy, kreator ekipy czy też niedostępne wcześniej odcinki przejazdu w Szwecji.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie